FoRuMKoLLiK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FoRuMKoLLiK

Türkiye'nin Yeni Paylaşım Platformu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

TüRK,İNGiLiZ,FRaNSıZ FIKRALARI

YazarMesaj
SeRSeRi
En Serseri Admin!!
En Serseri Admin!!
SeRSeRi

Rep Sistemi
Rep Puanı:
TüRK,İNGiLiZ,FRaNSıZ FIKRALARI Left_bar_bleue10000/10000TüRK,İNGiLiZ,FRaNSıZ FIKRALARI Empty_bar_bleue  (10000/10000)

TüRK,İNGiLiZ,FRaNSıZ FIKRALARI Empty
MesajKonu: TüRK,İNGiLiZ,FRaNSıZ FIKRALARI   TüRK,İNGiLiZ,FRaNSıZ FIKRALARI EmptyPaz Ocak 18, 2009 7:38 am

FAKS GELİYOR

Bir Türk, bir Amerikalı ve bir alman birlikte saunaya gitmişler. Bellerinde birer havlu saunada oturmuşlar ter atarlarken, bip bip bip diye ses duyulmuş. Amerikalı, sağ eliyle sol koluna dokunup,
- "Çağrı cihazım çaldı. Derimin altında elektronik devre var da..." demiş. Aradan biraz zaman geçmiş, bu sefer bir cep telefonu çalmaya başlamış. Bunun üzerine alman, sol avuç içini kulağına götürmüs ve konuşmaya başlamış. Görüşmesi bitince, Türk'e ve Amerikalıya dönüp,
- "Avucumun içinde cep telefonu devresi var da..."
demiş teknolojik olarak geri kalmayı gururuna yediremeyen Türk,
- "Bana bir dakika izin verin"
demiş ve dışarı çıkmış. Birkaç dakika sonra döndüğünde poposunun arasına sıkışmış tuvalet kağıdı sarkıyormuş. Amerikalı ve Alman'ın kendisine garip garip baktığını görünce,
- "Faks geliyor da.."

DEVE DİKENİ

Bir gün Alman İngiliz ve TÜRK trenle gidiyorlarmış Alman kendi ülkesinden geçerken gülü gösterip
-'bu bizim meşur gülümüzdür biz tuvaletten çıkınca kıçımızı sileriz'demiş.
İngiliz kendi ülkesinden geçerken'
-bu bizim meşur lalemizdir biz tuvaletten çıkınca buna kıçımızı sileriz'demiş.
Sıra bizim TÜRKE gelmiş oda kendi ülkeseinden geçerken
-'bu bizim meşhur deve dikenimizdir bunada kıçınızı silinde görüyüm...

Temel ve Cin

Bir Fransız bir İngiliz ve bir de Temel bir gemi kazasından sonra ıssız bir adaya çıkarlar. İngiliz kumsalda bir lamba bulur. Fransız bunun Aladdin'in lambası olabileceğini söyler ve lambayı ovuşturur. Gerçektende lambadan bir cin çıkar.
-"Ne dilerseniz dileyin benden" der. İngiliz
-"Ben ailemin yanına İngiltereye gitmek istiyorum" der. Cin isteyi yerine getirir. Sıra Fransız'a gelir. Oda ailesinin yanına Fransaya gitmek ister. Onun isteyide yarine gelir. Sıra Temeldedir. Temel biraz düşünür. Cin çabuk olmasını söyler. Temel etrafına bakar ve cin'e dileyini söyler.
-"Arkadaşlarımda gitti ben bu ıssız adada yalnız kaldım onun için arkadaşlarımı geri getirmeni istiyorum" der.

ERKEK MAYMUN

Bir gün bir fransız bir ingiliz ve bir de türke birertane maymun vermişler ve bunu bir yıl boyunca *ikeceksiniz en çok maymun çıkartana büyük
bir ödül vereceğiz demişler.
1 yıl sonra gelip fransıza bakmışlar fransız 15 tane maymun çıkartmıştır.
ingilize bakmışlar ingilizde 12 tane maymun çıkartmıştır.
türke bakmıslar temel ise 1 yılda sadece bir maymun doğurtabilmistir. Temele sormuslar
- Yaw herkes 15 tane doğurtuyor sen ise sadece bir tane çıkartabilmişsin neden.
Türk demiş ki:
ula *ruspu çocukları bana erkek maymun vermişsiz

YUMURTA

Iskoçyalinin tavugu,Ingilizin bahçesine yumurtlamis.
Bir tanesi :
- Tavuk benim, yumurta da benimdir...
Digeri :
- Benim bahçem, yumurta da benimdir...
En sonunda Iskoç :
- Bu böyle sürer gider. En iyisi birbirimize birer tekmeatalim. Yerde en kisa süre kalan yumurtayi alsin.Ingiliz kabul eder. Iskoç un önce tekme atmasina karar verirler. Iskoç en agir postallarini giyip gelir.Iyice bir abanip Ingiliz in bacaklarinin arasina bir tekme
atar. Ingiliz yarim saat sonra ancak kalkar ve tam Iskoç a tekme atacakken Iskoç :
- Al senin olsun, bir yumurta için degmez walla...

TüRK,İNGiLiZ,FRaNSıZ FIKRALARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-